Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 9 terítékes mosogatógép elég...

9 terítékes mosogatógép elég lehet egy 3 tagú, de gyakran sütő-főző családnak?

Figyelt kérdés

12 terítékes mosogatógépet szerettem volna venni, de a jelenlegi vizesblokknál csak a kisebb férne el.

Nem tudom, hogy megérne-e a két gép közti különbség annyi munkát amivel meg tudnánk oldani az elhelyezést. Valaki tudna tapasztalatokat mondani akinek mindkettőhöz volt szerencséje, vagy legalább a kilenceshez?

Kisebb tepsik, lábasok mennyire férnek el a kilencesben?



2013. okt. 17. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a 6-ost és a 12-est ismerem. 4-en vagyunk a családba, naponta indítom a gépet. Nekünk elég. Csak a tepsit nem szoktam beletenni, mert azt jobban szeretem kézzel mosni, hogy ne maradjon rajta semmi.

Szerintem 3 főre a 9-es tökéletesen megfelelő. Nem kell nagyobb, mert nem telik meg.

2013. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 6-ost használok.
2013. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kell érte szétverni a házat akkor inkább vegyél 12 eset.Mi 2-en vagyunk és 2 naponta megy a gép.És van amikor még kicsi is.Természetesen nem úgy kell elképzelni hogy minden ivásnál új poharat veszünk elő...szimplán 2-őnkre ilyen hamar összejön.Veszteni nem vesztesz vele ha nagyobb legalább mindent bele lehet rakni.
2013. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Hát, kicsit szét kéne verni hozzá a házat, ezért is rágódom, különben fel sem merült volna, hogy a kisebbet válasszam, mert akkora árbeli különbség nincsen.
2013. okt. 17. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem csak 9 teritékes fért be 45 cm ha tehetném még egyszer 12 eset vennék bár ezt in nagyon szeretem igaz max 1 lábas fér bele ha vannak benne poharak és tányérok és evőezközök is
2013. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!