Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosgatógépben miért lessznek...

Mosgatógépben miért lessznek víz pettyesek a poharak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 9. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
A vízkő okozza.
2013. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mosd kézzel. Nem fog leesni a gyűrű az ujjadról. Vizet és áramot is spórolsz, nem keveset.
2013. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Vizet és áramot is spórolsz, nem keveset."


pont hogy a mosogatógép olcsóbb. ráadásul időt spórolsz, ami pénz.

2013. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó:

Mosogatógépet karban kell tartani (ahogy említették is, vízkőmentesíteni, időnként kitakarítani, nem beszélve arról, hogy az elektronikus cuccoknál öröm, ha túléli a garanciaidejét. Ráadásul ugyanúgy bepakolsz, kipakolsz, tehát majdnem ugyanannyi időt töltesz el vele.

És mondom, áramot fogyaszt, és sokkal több vizet. De biztos értesz hozzá, te ebben dolgozol szerintem. :)

2013. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A lidl-ben vettem valami tisztítót mosogatógépbe,jobb lett a helyzet de nem tökéletes.Csak a poharakon látszik,mintha vacakul öblítene,víz cseppesek és homályossak.

Mit tehetnék még?

2013. okt. 9. 13:34
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves ismeretlen okostojás.14l víz 0,92kw áram1mosogatás.2naponta mosogatok vele 5-en vagyunk,Ha a mosogatót megengedem plusz öblítő víz min20l víz.nálunk a boiler is áramott fogyaszt,mert különben nincs meleg víz.
2013. okt. 9. 13:41
 7/9 TaKy99 ***** válasza:

Kell bele öblítő!

Hiába használsz hiperszuper 25in1 tabikat. minimális, de kell bele, tapasztalat.


Ha vízcseppes marad a pohár, akkor kevés az öblítő, ha kékes árnyalatban fátyolos, akkor sok. így lehet beállítani az öblítőfolyadék betöltőnél azt a kis nyilacskát ;)


Illetve igen, használat intenzitásától függően időnként érdemes tisztítani a gépet zsír és vízkőoldó szerrel.

2013. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Jól van, akkor gazdagodj meg belőle. Meglátjuk mikor veszed/javíttatod a következőt. ;)
2013. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TaKy99 ***** válasza:

Ezt, komolyan nem értem.

Ilyenen képes vagy összeveszni.


A mosogatógép, a mosógép, az automata kávéfőző, a konyhai robotgép, stb. mind mind KÉNYELMI eszköz. Nem az számít, hogy mennyibe kerül a használata, hanem, hogy a felhasználónak kényelmesebb az élete.


Gondolj bele, mennyivel olcsóbb teknőben mosószódával mosni. Az európai emberek 99% mégis mosógépet használ...

olcsóbb kézi habverővel felverni azt a tejszínhabot, olcsóbb elkészíteni egy forrázott kávét, ahogy olcsóbban lehet kézzel mosogatni. (Persze nem folyóvízben, vagyonokért vett "hiperszuper" mosogatószerrel :)))


Nem az ár számít, a kényelem!


Egyébként, mivel kolerikus mérnökember vagyok anno számolgattam, hogy nekünk melyik olcsóbb. Folyóvizes mosogatással számolva (tudom lehetne kéttálcás mosogatót venni, meg olcsó mosogatósztert, stb., de mivel mi így szoktuk, ezért ezzel kellett számolni) kiszámoltam, hogy NEKÜNK olcsóbb volt a gépet megvenni és használni. Ha elhiszed, ha nem.

De, Pl. az is jelentőséggel bír, hogy a párom nem 1 órát tölt a konyhában takarítással, hanem 10 perc alatt beszórja a mosogatnivalót és utána a családjával tud lenni. ;)

2013. okt. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!