Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Electrolux En3400 aox típusú...

Electrolux En3400 aox típusú hűtője van valakinek?

Figyelt kérdés
Csak arra szeretnék rájönni hogy máshol is ilyen rohadt hangos, vagy csak az enyémmel van valami baj. Az egész lakásban hallani a mély hangú zúgását.
2013. okt. 6. 06:29
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
100%
Semelyik hűtőnél nem normális ekkora hang. Ellenőrizni kellene,egy-két dolgot, pl, hogy nem ér e valamihez, stabilan áll e, nincs e kilazulva a hőleadó rács, ill a kompresszor gumi tartói, a tetején nincs e valami tárgy. Ha minden rendben, akkor viszont hívj szerelőt.
2013. okt. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2900 aox van. Pár hete vettem. Egy pár napig nagyon tetszett a hangja, épphogy lehetett hallani. Aztán egyszer csak iszonyú zúgás(zörgés). Rájöttem, hogy a fagyasztó részben lévő "rácsok" zörögnek, azok rezonálnak be. Igazgattam, piszkáltam minden alkalommal, és most két hete csend van ismét.:)


Szerintem alapból halkak ezek.Javaslom neked is ezen a területen keresd a problémát. Mozgasd meg a rácsot, igazgasd.

2013. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat. Kipróbáltam mindent, sajnos sikertelenül:( marad a szerelő.
2013. okt. 8. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!