Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool mw201 tipusu mikrosu...

Izsold Sándor kérdése:

Whirlpool mw201 tipusu mikrosutom nem mindig forgatja tanyert mukodes kozben. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Tiszteletem! Lenne egy problemank, miszerint a lassan 6 eves, eddig tokeletesen mukodo Whirlpool MW201-es tipusu mikrosutonk nem mindig forgatja a tanyert mukodes kozben. Mar egyszer szet lett szedve, belett merve a motor, mely mukodik. Megsem kap jelet neha. Egyszer porget majd hetekig nem. Imadjuk, jo kis gep, de igy elobb utobb le fogjuk cserelni, mert 10 mp.kent mi forgatjuk at az etelt benne. Valakinel esetleg volt hasonlo problema? ( ui. bocs, de egy tabrol irtam, nem talaltam meg az ekezeteket rajta) Elore is koszonom a segitsegeket. Udvozlettel, Sanyi
2013. okt. 1. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:

esetleg, laza lehet az ékszíj ami forgatja a tányért, ezért csúszik a motor, vagy a tányérforgató ékszíj tengelyen.

(ékszíj csere, vagy ha esetleg dörzskerekes a meghajtás annak a cseréje remélhetőleg, további 6 évre megoldja a gondot.

2013. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!