Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool AWE 7619 mosógépünk...

Whirlpool AWE 7619 mosógépünk ma egyszerűen kikapcsolt mosás közben és megkukult, volt már, aki így járt?

Figyelt kérdés
60 fokos mosásra tettem, és a program közepén kinyúvadt az elektronika, áramtalanítva és újra bedugva sem történt semmi. Szerelőt fogok hívni mindenképpen, bár hétfő előtt egy sem jön ki, addig is az érdekelne, másnak csinált-e már hasonlót a mosógépe, és hogyan tudta megjavíttatni, vagy egyáltalán meg tudta-e javíttatni. Igyekszem felkészülni arra, hogy nem lesz olcsó mulatság, a szerelő szerint ha új programpanel kell, az 40 ezer körül lesz. Ti jártatok így? Érdemes javíttatni vagy vehetek újat? Nem egészen 3 és fél éves a gép. :(((

2013. aug. 9. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is felültöltős Whirlpool van (AWG 681), ennek eddig egy komolyabb hibája volt, a dobtartó szakadt le. Bár alkatrészcserével meg lett javítva, mégis vettünk inkább egy újat, majdnem ezt a típust (AWE 7519), azóta azt használjuk, és az kifogástalan, de azért a régi is megmaradt tartaléknak.

Szóval a hiba okát nem tudom, de talán a hibák miatt nem népszerű a Whirlpool márka, talán jobban járnál egy másikkal, pl. Samsung vagy Bosch - ezek nagyon jó márkák

2013. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hivj szerelőt de szerintem az elektronika adta meg magát nekem is whm van awt 2287/3 AA class 8 éves és semmi baja sem vizkő semmi szerencsére kopp-kopp ha uj programpanel kell akkor szerintem ne cseréltesd 40 ért főleg ne mert már uj wht kapsz már 65 ezerér még ha tudnál valami bontott jó elektronikát szerezni max 10 ezerig akkor megérné
2013. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hívtam szerelőt, az elektronika ment tönkre, ha javítani lehet, akkor 20 körül, ha cserélni kell, akkor 30-35 körül lesz a vége. :( Hogy melyik lesz, az a héten derül ki.

Azt kérdezte, nem volt-e vihar, mikor kinyúvadt, vagy nem hagytam-e bedugva, de egyik sem, 40 fok volt aznap és mindig kihúzom, mert a macskám specialitása a vezetékrágás, ha figyelmet akar magának.

2013. aug. 20. 22:17
 4/5 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem egyébként, Whirlpool és Fagor gépekkel van a legtöbb baj, Whirlpoolban is főleg az AWE sorozattal. A Bosch-t sem ajánlotta, mert már nem olyan jók az alkatrészek, és drága, ha cserélni kell bele valamit (most már törökökkel gyártatják az alkatrészeket).

Anyumnak Zanussi van, az megy 10 éve zokszó nélkül.

2013. aug. 20. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos ezek a mai gépek 5-6 évnél többet nem bírnak kár drágát venni
2013. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!