Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pénzmosás egyszerűen, gyorsan? :D

Pénzmosás egyszerűen, gyorsan? :D

Figyelt kérdés
Utálom magammal hordani az apró pénzt így egy kupacba gyűjtöm itthon, amég be nem váltom valahol. A napokban a gyerekek ráborítottak valamit. Minden érme fekete színű lett. Mivel lehet lemosni? Vagy legalább halványítani, hogy elfogadják a boltokban? Tuti el nem megyek Bankba beváltatni... (messze van tőlünk a bank, plusz időm sincs sok)

2013. jan. 7. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
en kezdesnek beletennem egy tal meleg ecetes vizben, legalabb egy ejszakara. proba cseresznye jelleggel.
2013. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nővérem is ezt javasolta. Kipróbáltuk...igaz nem hagytuk benne egy éjszakát, de egy próbát megér. :) rosszabb nem lesz :D Köszönöm a választ :)
2013. jan. 7. 22:56
 3/9 anonim ***** válasza:
hypoba bele, vagy domestosba attol szep lesz.
2013. jan. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 /Anita_'94/ ***** válasza:

Először azt hittem, hogy legalizálni szeretnéd a kétes bevételeid :D

Asszem a Discoveryn láttam, hogy egyes fémek, pl a réz tisztítására a kóla is alkalmas. Bár én még nem teszteltem le...

2013. jan. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az ecetes vizes téma nem jött be. Egy minimálisan se lett jobb. (se rosszabb)
2013. jan. 8. 11:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit borítottak rá? Segítene a tisztításban, ha tudnánk mit kell eltávolítani...
2013. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20 %-os ecetet és sót keverj össze, telített oldatig. Az levisz mindent.
2013. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a bankjegyeknel probald meg az ecetes ollot.
2013. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TappancsMancs ***** válasza:
Aha itt nem a fémpénz a kérdéses, annak általában nem sok baja lehet valamiféle mosástól. Azt kéne tudni mi ömlött rá.
2013. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!