Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valamiért folyton a smároláson...

Valamiért folyton a smároláson jár az eszem. Nem tudom mit csináljak egyszerűen kívánom. Most mit csináljak? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú akivel már volt valamilyen kapcsolatom de nem jártunk, aztán meg vissza utasított de most még is úgy érzem ha talán lenne esélyem vagy csak úgy látom! és egyszerűen csak oda akarok menni hozzá és lesmárolni de nem tehetem.... nem éppen ahhoz kapcsolódik a kérdéshez de mind1...xD

2012. dec. 15. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Vald be neki hogy szereted megfogja érteni ha nem hülye...A csók viszont csak azután jöhet miután jártok..Szerintem nem fogadná jól ha odamennél és lesmárolnád...Ha csak nem bolond..Amúgy hány éves vagy és hány éves a fiú?:)
2012. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát már tudja h szeretem el mondtam neki de ő más csajjal járt és szakítottak aztán meg azt mondta h dügös a csajra de vissza akarja szerezni... most meg már nem tudom mi van. És ez a csókosdit képletesen értettem nyilván nem fogok oda menni és lesmárolni őt. am csak 15 évesek vagyunk (tudom h fiatalok vagyunk és a tanuláson járjon az eszünk stb) de ez a duma nem kell oké?
2012. dec. 16. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!