Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyszerűen már...

Mit tegyek? Egyszerűen már nem akarok élni

Figyelt kérdés

Az egész életem egy rakás szerencsétlenség. Nincsenek barátaim, a szüleim folyton veszekednek(apa amúgy elment egy távolabbi városba dolgozni és csak hétvégenként, vagy 2 hetente jön haza) de mikor itthon van úgyan úgy megy a veszekedés, ha nincs itthon akkor is szar a hangulat. Anyu minden nap csak sír, nem lehet vele beszélni soha. Teljesen egyedül vagyok, igaz van egy párom akivel évek óta együtt vagyunk, de már ő sem foglalkozik úgy velem,mint régebben,van hogy 3-4 napig nem is találkozunk. Olyankor teljesen egyedül vagyok,magamban beszélek. Hetekig sőt hónapokig senki nem keres.:( Barátnőim sem foglalkoznak velem:( Mit tegyek? Ez így egyszerűen már nem élet! Semmi célom nincs :(

20/L


2012. dec. 3. 12:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha eltűnnék, senki nem venné észre, annyira jelentéktelen vagyok:((
2012. dec. 3. 12:32
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Én is nagyjából ugyanebben a helyzetben vagyok, annyi különbséggel h az én párom kb 1 hónapja dobott ki... te ilyen szempontól jobb helyzetben vagy, neked mégis csak van valakid, akivel ha ritkán is, de találkozol.. de én így tényleg teljesen egyedül maradtam. :(
2012. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ő is dolgozik, azért nem találkoztok 3-4 napig?

Szerintem ez egyébként teljesen mindennapos a mai világban, nem kellene különösebben rosszul érezned magad emiatt.

2012. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézz,olvass Eckhart Tollét...
2012. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!