Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van valakinek Moulinex OW3101...

Van valakinek Moulinex OW3101 kenyérsütő gépe?

Figyelt kérdés

Most vettünk egy ilyen gépet, érdekelne jó kis recept, paleo kenyérhez, vagy egyéb, finomliszt nélküli kenyérhez, gluténmentes kenyérhez... (inkább 0,5kg-s)

Meg úgy általánosságba, minden más....


2013. júl. 19. 21:25
 1/2 anonim válasza:
Én amikor először használtam a Mulinex kenyérsütőt az volt az első hogy leégett az egész, majd azt mondták hogy még kicserélni sem akarják mert hogy állítólag én tettem tönkre. Szóval azok után csak a cekászát tudtam hasznosítani. Mert kb annyit se ért az egész.
2013. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mi már sütöttünk benne, egész jó lett, de közel sem az igazi. Gyakorolni kell azthiszem, csak mi inkább mint fentebb írtam, paleo kenyeret szeretnénk tökéletesíteni. :)
2013. aug. 8. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!