Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Aprítógéppel lehet húst is...

Aprítógéppel lehet húst is darálni? Kipróbáltátok? Tényleg működik? Melyik aprítógépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A pénztárcánk kb.15 ezret bír ki. Valami ilyesmire gondoltam: [link] Auchan.hu/sutes/konyhai-elokeszites/aprito-darabolo/sencor-shb-4320g-aprito
2013. jan. 7. 16:03
 1/2 anonim válasza:

A linked nem jó, nem tudtam megnézni. Nekem ilyen aprítóm van: [link]

Teljesen jó, biztonságosan működtethető. Húst már daráltam vele, sertéshúst pillanatok alatt darált meg, de előtte 6-7 cm-es nagyobb darabokra vágtam. A csirkehúst is biztosan jól darálja, azzal még nem próbáltam (még elég új). A lényeg hogy 350-400 W-osnál ne vegyél kisebb teljesítményűt. Nekem egy szívfájdalmam van ezzel a géppel, hogy nincs benne habverő aplikátor. De kaptam, nem én választottam.

2013. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, gondolom azért nem működik a link, mert már nem elérhető a termék.

Egyébként Hauser univerzálisat vettünk, miután megnéztük azt a faját ami neked is van, és kicsinek találtam.

(utólag már látom, lehet jobban jártam volna vele)

Jah, és közben kipróbáltuk, darál húst, de nem túl könnyen :(

2013. jan. 25. 12:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!