Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indukciós főzőlapon is állítha...

Indukciós főzőlapon is állítható, hogy mennyire melegítse fel az adott edényt ill. ételt (hagyományos tűzhelyen takarék láng ill. max. Lángnak megfelelő funkcióra gondolok)?

Figyelt kérdés
Használ valaki ilyet? Mert ilyet vettünk és kicsit beparáztam, mi van, ha nem tudok rajta pl. rántást csinálni..., mert csak turbóban melegít?
2009. aug. 27. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Tőkéletesen szabályoható,mint egy hagyományos főzőlap,csak arra nagyon vigyázz,hogy vas lábost használj!!Sajnos azt csak egy kis mágnessel tudod kipróbálni mert csak azt melegíti a főzőlap,mivel az indukció elvén melegít és nem a hővel.Hütőmágnest érint oda a láboshoz mielőtt felteszed,ha odatapad a mágnes akkor jó!!Sajnos én is találkoztam már olyan rozsdamentesbevonatú lábossal ami külsőre fémnek tünt de nem vasból volt.Szerintem talán aluminiumból.mindenesetre azt nem melegítette az indukciós lap!Mégegy furcsaság az edény(vas)kevésbé melegszik fel mint a benne levő étel!!Ha leveszed a lapról a edény és a főzőlap is kevésbé meleg majdnem megfogható,pedig az étel már forr benne!
2009. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!