Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem indul el a kávéfőzőm?

Miért nem indul el a kávéfőzőm?

Figyelt kérdés
Szereztem egy Hauser ce-930 4in1 kávéfőzőt, persze használtan. Az a gondom vele, hogy csak a teafőző része működik, az eszpresszó részt ha bekapcsolom akkor a gomb világít, de meg sem moccan, így még vízkőteleníteni sem tudom, mivel nem főz le semmit sem. Mi lehet a baja? Otthon lehet ezt orvosolni?
2012. dec. 19. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
El van dugulva, vagy már a fűtőelem védelme le is oldott.
2012. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hol van eldugulva? Bocsi hogy ilyeneket kérdezek, de jó lenne megcsinálni.:)
2012. dec. 19. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
A víztartályból a fűtőbetéten keresztül vezet egy cső, ez intenzív vízkőlerakódásnak van kitéve. Ez a cső alumíniumból van, csak szétszedéssel érhető el, de szétszedve kitisztítható.
2012. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szétszedtem, egy cső volt benne, az ilyen slag szerű volt, benne pedig egy almínium spirál. De annak semmi baja, legalábbis alul nincs. Ott lehet sztem eldugulva ahova a vizet tesszük, de onnan nem tudom kiszedni a csövet...
2012. dec. 19. 16:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Most néztem, hogy a gőzcső sem működik.
2012. dec. 19. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a kazánra nem folyik rá a víz, nem melegszik, nem lesz gőz, nem lesz semmi se.
2012. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És akkor mit tudok tenni?
2012. dec. 19. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!