Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ismeri valaki az Akpo WK-4...

Vali83 kérdése:

Ismeri valaki az Akpo WK-4 nero 60as páraelszívót? Ez csak dőlt falas konyhába szerelhető fel? Mert én sehol sem találtam róla leírást! Véleményetek mi róla?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Felszerelheted egyenes falra is ha neked az kell. Csak elég idétlenül mutat, a pára meg kikerüli.

Ez tetőtérbe, lépcső alá kialakított, alpesi tetős, stb mennyezetekhez lett kialakítva.

2012. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ekkora butaságot rég olvastam, bár ezen az oldalon van néhány! Csak azért regisztráltam, hogy erre válaszoljak! Szóval DEHOGY!!! Ezt sima egyenes (értsd függőleges) falra kell felszerelni. Ez így néz ki. Nagyon szép dizájnos, teljesen jól működik én a következő lakásomba is ilyet veszek, imádom. Tudom, hogy nagyon rég kérdezted, de hátha más is gondolkodik ilyenen, szóval csak ajánlani tudom.
2016. jan. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia kedves utolsó! Azóta is jók a tapasztalataid a márkával? Akpo hajlítottat neztem ki most ami nagyon hasonló ehhez. Köszi ha jársz még erre!:)
2021. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!