Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vettem egy Hauser MC-8525R...

Vettem egy Hauser MC-8525R mobilklímát, de nem tudom rendesen megoldani a gégecső kivezetését. Ideiglenesen kivágtuk az ablakot, na de télire ez nem maradhat így. Hol kapok olyan ablakba építhető panelt, amit télen le tudok zárni?

Figyelt kérdés
A gépet a Metroban vettem, tehát ott nem tudnak segíteni.
2009. aug. 22. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden második barkácsboltban kaphatsz ilyen szellőző zsalut, nem is nagy pénz. Ezt beépíted, rádugod a gégecsövet, és kész. Ha nincs kifúvás, akkor lezár:

[link]

2009. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hétfőn körülnézek!
2009. aug. 23. 14:00
 3/4 M.László válasza:
Sziasztok, nekem ugyanilyen mobil Klímám van, de a kivezetést nem sikerült jól megoldani... El tudnátok magyarázni, hogy ez az ablakkivágás-szellőzőrácsos megoldás pontosan hogy is van? Köszi!
2012. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
M. Lászlónak: Utánanéztem, a szellőzőzsalus megoldás nem jó, mert annak - mint minden szellőzőcsőnek - 120 mm-es az átmérője, a klímáé 130 mm. Én végülis úgy csináltam, hogy elvittem üvegeshez az ablakot, az alsó részén kivágattam egy 130-as kört, abba beleillesztettem a géphez kapott karimát és abba tekertem a kivezetőcsövet. Télen pedig kiveszem a csövet, a karima bent marad, és kívülről beleteszem a hozzá kapott takarósapkát. Szerencsém volt, nem minden mobilklímának ilyen a csővége...
2012. nov. 11. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!