Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indukciós tűzhely bekötése?

Vicuska87 kérdése:

Indukciós tűzhely bekötése?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy Electrolux indukciós tűzhelyt. Nem beépíthető, ez egy sima tűzhely, 50 cm széles!

A kérdés az, hogy ezt egy bérházi lakásba belehet kötni???

Nem szeretném megvenni, és utána eladni, mert nem lehetséges.


2012. dec. 1. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az a "bérházi lakás", de egy indukciós tűzhelyt mindenhová be lehet kötni, ahol van 220 V, és 15 A megszakító.
2012. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha értesz picit hozzá,akkor itt láthatod a követelményeket.

Ott van milyen biztosíték és vezeték átmérő stb.kell.

(ez electrolux indukciós tűzhelyé)


[link]

2012. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mivel nő vagyok, kicsit sem értek hozzá!!!


Csak nem szeretnék úgy járni, hogy megveszem, és utána meg nem lehet bekötni!

2012. dec. 1. 20:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Bérházi lakás, 1978-ban épült téglaépület!
2012. dec. 1. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor készíts ilyen,hasonló képet az órádról(legyenek jól láthatóak az adatok rajta)


[link]


Vidd be az üzletbe és mutasd meg az eladónak.

2012. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően mindenfajta villanytűzhelyhez a 3 fázis a követelmény , legjobb ha fázisonként 15-16 Amperes biztosítással rendelkezik a hálózat, hogy maximum teljesítménynél se legyen gond. A ház építésének évéből semmi nem következik, ezt neked kell megnézned.
2012. dec. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm. Sajnos nem lehet bekötni. A szolgáltatótól bővítést kellene kérni, ami minimum 200.000 ft-ba kerülne! Nem ér az egész annyit!
2012. dec. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!