Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az indukciós tűzhely tényleg...

Az indukciós tűzhely tényleg káros az egészségre?

Figyelt kérdés
Egyik rokonom szerint nem túl egészséges ebben főzni.Mi éppen most vettünk egy ilyen tűzhelyet, de nem tudtam, nem hallottam soha ilyer, hogy nem lenne ez egészséges.Persze ő szerint a mobiltelefon agydaganatot,a mikrohullámú sütő is rettenetesen káros, akkor miért pont az indukciós főzőlap lenne egészséges.Ő és a felesége mindenféle immunerősítőt szednek, meg mindenféle gyógycsodaszert, hogy megelőzzék a rákot.10 hónapos gyermekemnek ebben főznék főzelékeket stb.
2011. aug. 29. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Ez hülyeség. Tudja egyáltalán, milyen elven működik?

Én is azon főzök, kutya bajunk. :) Nehogy elhiggy ilyen hülyeségeket...

2011. aug. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2011. aug. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Minden bizonnyal mem véletlenül tiltott az indukciós főzőlap használata minden szívritmusszabályozós embernek.

Én soha nem vennék indukciós lapot és mikrót se vagyok hajlandó használni.

2011. aug. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
nem egészségtelen.a mágnesesség elvén működik....a rokonod akkor az utcára se menjen ki mert a kipufogógáz is egészségtelen...nem kell tulzásba esni...a gáztüzhely is egészségtelen lenne hisz mérgező hatású gáz által van ott tűz...
2011. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

[link]


A lényege: "Egyik hatása feltételezhetően az, hogy az idegsejtek közötti ingerület-átvitelt lassítja, ezáltal a fájdalomérzet csökken.


Ezekre az alkalmazásokra kifejlesztett eszközöknek káros mellékhatása nem ismert, annyit tudunk, hogy terheseknek és epilepsziás betegeknek nem javasolt."


Tehát nem helytálló állítás, hogy egészésges lenne ezen főzni.

2011. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sumergo ***** válasza:
68%
Én nem állok naphosszat a tűzhely előtt, és nem is fekszek rá! Nem olyan erős mágnes az! Ráadásul a Föld mágneses terében élünk, annyira nem árthat. A belinkelt cikk nem a tűzhelyről szól, hanem az orvosok által alkalmazott mágneses kezelésekről, és eszközökről. Az pedig teljesen más!!!
2011. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!