Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gorenje kombinált tűzhelyekről...

Gorenje kombinált tűzhelyekről vélemény?

Figyelt kérdés

Sokat keresgéltem milyet vegyek.

Fagor és Gorenje között vaciláltam, de szerintem Gorenjét veszek. Ezt néztem ki:

[link]

Véleményeket, tapasztalatokat várok!

Köszönöm!



2012. nov. 15. 19:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Van a Gorenje oldalon egy letölthető táblázat, ahol mindenféle étel sütési ideje, hőfoka tök jó le van írva. Ezt töltöttem le én is. Szeletelt tarját sütöttem már előmelegítés és elősütés nélkül 45 perc alatt tök puha lett. A sütemények is hamar készre sülnek. A főzőrésszel is megvagyok elégedve, mármint ugyanolyan széles mint a gáztűzhely volt, de mégis elfér rajta egymás mellett két nagyobb fazék.
2013. febr. 3. 10:38
 12/20 Licu válasza:
50 cm széles és elfér egymás mellett két nagy fazék?? Nekem ami most van, azon egyszerűen nem fér el egymás mellett semmi... de akkor lehet hogy az égők előnytelenebbül lehetnek elhelyezve. Most elbizonytalanodtam hogy nem-e elég lenne nekem is 50 cm. Azt a típust vetted konkrétan, amelyik ki van írva a kérdésedben? Megnézem kapható-e még. Hátul van a nagy gázégője vagy elől? Nem látom jól a képen ami bejön. Köszi 100x a sok segítséget, ígérem, ez már valószínű az utolsó kérdésem volt. Szia: Ica
2013. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

A típusa: K55303 IW, ugyanaz mint az inox csakk fehér.

Hátul van a nagy égő! Lemérem a közöket neked: 22cm oldalra, 25 cm hátra felé. (na persze kinek mi a nagy fazék :-) )

Minden esetre a 60cm-es biztos kényelmesebb, de nekem az nem fért volna el.

2013. febr. 4. 05:45
 14/20 Licu válasza:
Nagyon köszi a sok segítséget, megírom majd mit választottam. Szia
2013. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Oksi! Kíváncsi vagyok! :-)
2013. febr. 4. 20:49
 16/20 Licu válasza:
Szia, ma végre megrendeltem a Gorenje 60 centis inox változatát, nagyon gondolkodtam a fehér és az inox között, de a férjemnek annyira az inox tetszik - és közben nagyon nagyvonalú volt az árat illetően, hogy azt vegyem ami tetszik - így ebben inkább a kedvében akartam járni... majd takaríthatom. A bútorunkon valószínű így variálni kell egy kicsit, mert vagy koppra be fog férni, vagy épp hogy nem... de a párom megtudja oldani. Holnapután szállítják, megírom majd hogy vált be. Minden segítséget, infót nagyon köszönök, a gorenje oldaláról letöltöttem az útmutatót amit ajánlottál. szió: Ica
2013. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

A psik már csak ilyenek...

Az enyém is az inoxot akarta, mert az vagány! :-)


Majd írj! Gratulálok az új tűzhelyedhez!

2013. febr. 11. 15:34
 18/20 A kérdező kommentje:

Szia Ica! Na milyen a tűzhely?


Én kipróbáltam az aquaclean-t citrommal. Tegnap kolbászt sütöttem és utána. Nagyon jól lejöttek a zsírpöttyök.

2013. febr. 16. 14:57
 19/20 Andy 07 válasza:
Hány wattos a sütő?Mert nem találom a neten.
2018. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Csak gorenje -t NE

Elextrolux után bíztunk volna egy jobb márkában, de hatalmas csalódás a gorenje

Hiába fizettük ki a beüzemelés nem kevés költségét, ami igazából "varázslás" és az ügyfél hülyének nézése, gyakorlatilag meg egy jó drága pecsét....

Hibák:

a sütő érintő panelja 70celsius fok felé melegszik!!! mondom érintő panel.... biztos egy jól edzett kovácsgyereknek nem lenne probléma, de egy női kéz nem biztos, hogy bírja ezt a hőmérsékletet, ha pl a sütési időt szeretné beállítani.

sütés közben ugyanez a panel önálló életet életet él, sípol, bekapcsol a fényerő állítás, le lockolja magát stb.

garanciális készülék

a szerelő kijött, nem állított ki munkalapot, picit nyomkodta a készüléket majd közölte, hogy ennek semmi baja.

az ügyfélszolgálat nem válaszol a megkeresésünkre.


Ne vegyetek gorenjet, csak, ha szeretitek a kihívásokat!


bosch, siemens még nem hagyott cserben.

2019. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!