Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gorenje kombinált tűzhelyekről...

Gorenje kombinált tűzhelyekről vélemény?

Figyelt kérdés

Sokat keresgéltem milyet vegyek.

Fagor és Gorenje között vaciláltam, de szerintem Gorenjét veszek. Ezt néztem ki:

[link]

Véleményeket, tapasztalatokat várok!

Köszönöm!



2012. nov. 15. 19:07
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Most már ne írjatok! Megvettem.
2012. nov. 18. 21:58
 2/20 anonim válasza:
61%
Hát ,,jogos"... végül is ne segítsünk másoknak akik még hasonló tűzhelyet akarnak venni :D
2012. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Licu válasza:
Bevált a tűzhely? Én is Gorenjében gondolkodom, csak mindenképpen 85x60x60-as kivitelben.... de gondolom minőségben nem lehetnek akkora eltérések. Jól, gyorsan süt a sütő? Már elhatároztam hogy kombináltat veszek, erre fórumokon eléggé elvették a kedvem. Ugyan sok jó vélemény is volt, de elég sok garanciális probléma is (program gombok hamar tönkremennek, lassan süt stb.)
2013. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon szeretem. Meg vagyok vele elégedve! Minden hétvégén sütit kell csinálnom! :-)

Ez elött egy régi agyon használt tűzhelyem volt, úgy hogy ahhoz képest magától főz! :-)

Nagyon nem bántam meg!!

2013. jan. 28. 17:49
 5/20 Licu válasza:
Köszi a válaszod, még kettőt kérdeznék: meg vagy elégedve az inox kivitellel? Mert nekem is ez tetszik, de csupa rosszat olvastam róla hogy minden ujjlenyomat stb. meglátszik rajta, karcolódik, nehéz tisztítani. Ill. a másik kérdés, hogy észrevehetően megemelkedett a villanyszámlád amióta villanysütőd van? (Bár a kiírásodból nem derül ki, hogy előtte gáztűzhelyed volt-e). Köszi és nagyon várom a válaszod, mert jövő héten most már meg szeretném végre rendelni a tűzhelyemet.
2013. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem az inoxot vettem meg, mert az eladók lebeszéltek róla a Gorenje boltban. Ugyanilyet vettem fehérben. Azt mondták minden kosz meglátszik rajta, meg a főző része fekete, amin szintén virítanak a foltok. Azt is mondták, hogy nehezebb takarítani.


A villanyszámláról nem tudok nyilatkozni, mert általányt fizetünk. Elötte gázsütőm volt.

A szomszédasszonyom mondta (neki is hasonló van), hogy nem fogyaszt sokat, mert ki-be kapcsol a sütője. Ezért nem tartok a villszámla emelkedésétől.

2013. febr. 2. 13:03
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg 10000-rel olcsóbb volt az inoxnál.
2013. febr. 2. 13:11
 8/20 Licu válasza:
Köszi a gyors választ. És az aqua clean funkciót használod, bevált? Mert erről is sok rosszat hallottam, hogy nem szabad "öntisztítósat" venni. Bocs a sok kérdésért, a férjem már nevet rajtam, hogy ennyire döntésképtelen vagyok ebben az egy dologban.
2013. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Azt még nem használtam...

Sütöttem egyszer húst benne, de utánna csak kitöröltem a sütőt (azért van már rajta pár pötty).

Inkább csak süteményt sütök benne. Viszont nemrég olvastam, hogy citromot kell a vízbe tenni, és úgy elindítani az aqua clean-t. így fogom kipróbálni legközlebb mikor húst sütök. Mikrót is lehet így tisztítani! :-)


Nyugodtan kérdezz még, ha érdekel valami! :-)

2013. febr. 2. 19:40
 10/20 Licu válasza:
Nagyon köszi, akkor még kérdezek, mert a Gorenje volt a legelső választásom, és valahogy mindig ide térek vissza, csak én a K65320 BW típussal szemezgetek, mivel az 60 cm széles, hihetetlenül utálom hogy a mostani tűzhelyemen nem fér el két nagyon lábos ill. fazék egymás mellett. A villanysütőről kérdeznék még. Egy átlagos piskóta a gázsütőben 10 perc előmelegítés után kb. 12 perc alatt sül meg. Egy sült hús előmelegítés nélkül kb. 1 óra alatt. Ezek az időintervallumok hogy változtak a villanysütőnél? Mert én már olvastam olyat, hogy 2 órán át sütik a húst és társai... és hát ezt nagyon nem szeretném. Köszi előre a válaszod, üdv.: Ica
2013. febr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!