Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit gondoltok erről a bojlerrő...

Mit gondoltok erről a bojlerről? Esetleg van ilyennel valakinek tapasztalata? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 9. 22:12
 1/8 menta34 ***** válasza:
A jó öreg hajdu miért nem jó?:)
2012. okt. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Ennyiért inkább Magyar Hajdut vennék! A lelke többet ér ennél,nem mellesleg 100 év múlva is lesz hozzá alkatrész.

Ezekhez kétlem.

Villszer.

2012. okt. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezt ajánlották. energiatakarékosat szerettem volna, a hajdúról pont azt mondták, hogy nem az, mellesleg elég durva áron kínálták.
2012. okt. 10. 22:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég régóta javítok már bojlereket,a Hajdut 10000 Ft ból teljesen fel lehet újítani elektromosan.Előbb-utóbb bármely hiper-szuper energiatakarékos is eléri a vég.Na akkor nézz utána az áraknak és persze hogy van e hozzá.Az ár ezért relatív,másrészt nézelődj mert valóban elég nagy a szórás a boltok között.

Villszer.

2012. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 menta34 ***** válasza:

és mit csinál a nem energia takarékos fűtőszál? melegszik?:) az szar lehet boyleren belül :DD A szigetelést pedig ha megnézed egykutya...


Én múltkor nézegettem amikor bedöglött a boyler, hogy minden boylernek komoly hővesztesége van, és vicces de arra jutottam, hogy a specifikációs számok alapján az átfolyóvizes gázos kondenzációs kazán a legtakarékosabb vízmelegítő:)

2012. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most gázos van fent, de valami bibi lett az egész rendszerrel, vagy hogy is mondjam, és egyáltalán nincs gázunk. Fürdeni viszont kell. Valaki belepiszkált a gázórába, míg nem laktunk ott sajnos, és nem tudni mikor lesz újra. Ezért szerettem volna valami jobb bojlert, ezt a fajtát amit írtam már néztem neten, ha pedig bemegyek egy boltba, tuti, hogy nem a legmegfelelőbbet mutatják, vagy ajánlják, csak ráakarnak sózni az emberre mindig valamilyet.
2012. okt. 11. 23:45
 7/8 menta34 ***** válasza:

Én itt vettem a hajdút múltkor, készleten van rendes üzletben kb. annyiért mint a kamu webshopokban:


[link]


Amúgy a 80 liter szerintem max 2 emberre elég, érdemes a 120-ast megfontolni és erre költeni a több pénzt nem led kijelzőre :)

2012. okt. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A hozzászólásokból úgy látom nem láttatok még ilyen bojlert.
2015. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!