Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Új hűtőszekrényt szeretnék...

Új hűtőszekrényt szeretnék venni: A+-os és No Frost legyen. Az egyik oldalon láttam Hotpoint Ariston hűtőt, ami ilyen. Van valakinek tapasztalata ezzel a márkával?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Saját véleményem az, hogy ha nem 1-2-3-4 évre szeretnél hűtőt venni akkor inkább nézzél ki inkább egy samsungot,siemenset,liebherrt!!!!! Ezek tuti működni fognak neked egy ideig biztos, persze ha nem gyári hibásba húzol bele, mert azok mindig vannak az minden típusnál. :D
2012. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen, van. Nekem Hotpoint Ariston nofrost hűtőm van, felül fagyasztós, majdnem 2 éve. Kb 8 hónappal a megvétel után elkezdett valami iszonyatos bűzt árasztani. Azóta (kb 10 hónapja) sehogy sem lehet megszüntetni, hiába takarítom, ecetezem, hagyom szellőzni. Ha bekapcsolom, árasztja magából az émelyítő szagot, amit az előtt soha nem éreztem sehol. A garanciális szerviz persze azt mondja rá, hogy "ételszag", ami persze nem igaz, de nem lehet bebizonyítani, hogy nem az, nekik meg ez elég, hogy ne csináljanak vele semmit. Azt mondták, mehetek a fogyasztóvédelemhez, de az alapból 28 ezer forint. Szóval én nem vennék ilyet a helyedben.


Egyébként semmilyen NoFrostot nem ajánlok. Nekem ez a második nofrostom, de az elsőt is megbántam. A hűtőrendszere elfoglal egy csomó hasznos helyet, és ha valami ilyen baja lesz, mint nekem, nem tudsz vele mit csinálni, vagy kidobod, vagy szagolod a bűzt meg a büdös kajákat évekig.


Egy sima hűtőnél ilyen nem fordulhat elő, mert a hűtőrendszer teljesen el van választva az ételeket tároló tértől. A pár havonta esedékes leolvasztás meg nem olyan nagy ügy, főleg ha van benne automatikus olvasztó.


Én soha többé nem veszek nofrostot.

2012. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó, :D nem a no frost rendszerrel van baj,sokkal hatákonyabb hűtéstechnikailag mint a régebbi technológia, mindenhol egyforma a hőmérséklet, nem kell leolvasztanod soha az életbe, és ezek mellet higénikusabb is a rendszer, a levegő keringetés miatt, szimplán az Ariston hűtők egy nagy rakás sz....-ok. Nekünk 2 no frost hűtő, és egy no frost fagyasztó van, semmi bajuk, tökéletesen üzemelnek, és nem árasztanak semmiféle rossz szagot :D
2012. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!