Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vettem egy Whirlpool perfect...

Isti999 kérdése:

Vettem egy Whirlpool perfect wash 1400 as mosógépet, de el van repedve a szűrőtartó ház (tok) és folyik mint a franc. Nekem csak a ház kellene, szűrőm van. Nincs ötletetek h hol kapható?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 20:39
 1/3 belapus ***** válasza:

Esetleg:


[link]

2012. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ragaszd meg a házat, például Pattex (Palmatex) ragasztóval.

Egyszer kerestem alkatrészt mosógépbe, durva árak voltak, három komplett gépet lehetne venni annyiból, amennyibe egynek az alkatrészei kerülnének!

2012. szept. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
adattábláról leolvasod a pontos típus számát (általában AWT, vagy AWS-el kezdődik)--mert ez csak egy fantázianév, valamint a típus alatti 12 számjegyből álló kódot (általában 85-el kezdődik) és akkor megnézem neked a szűrőtartó ház árát. Ha priviben írod meg az jobb...
2012. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!