Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Alul vagy felültöltős mosógépe...

Alul vagy felültöltős mosógépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Milyen érvek vannak egyik illetve másik mellett?

Mi a rossz bennük és milyen negatív vagy pozitív tapasztalatok vannak?

Sok rosszat hallottam a digitális kijelzősről...ezzel kapcsolatba tudna valaki valamit mondani?

max 80 ezerig melyek a jó gépek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. szept. 14. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
a felültöltőset ajánlom, kevesebb helyett foglal el, míg az elöltöltős többet !
2012. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha felültöltőst választasz,CSAK olyat nézz,aminek fiókos a mosószer~adagolója,és NEM a tetőben van!
2012. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alul-töltőst még nem is láttam...
2012. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A kérdező az elöl töltősnek gondolt amit alul töltősnek írt.
2012. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Előltöltőset, mert abban észreveszed ha véletlen betetted a gyereket is!
2012. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alul töltőset, mert abba nem marad benn a víz, ha elromlik a szivattyú
2012. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én 2 napja kutatok jo mosogép után az interneten hasonlo ár kategoriában mint te, és azt veszem észre, hogy sok kulonbség nincs. Mindenféle véleményt vásárloktol, és szerelőktől elolvastam.


Méreteiben ugyan akkora mind a 2 fajta mosogép (persze típus szerint lehetnek eltérések). A szomszédom valamikor 2 napig járatja, napi 10 orán keresztul az elől töltős mosogépét, és az sem mai darab már, legalább 6-7 éves, és semmi baja.


___


Nekunk felul töltős mosogépunk van, whirpool, legalább 10 éves, eddig egyszer volt vele nagyobb probléma.


A whirpool elől töltős mosogépekről mindenki panaszkodik, hogy penészedik, és a miénk is sajnos. Bár 1 éve kb. a mosopor/gél/öblítő rekeszt nem mossa ki, így egyből bele kell tenni mindent a dobba ami nem valami jo.


A lényeg, hogy kibírta a 10 évet, de ha az újfajta whirpool mosogépek még 3-4 évet sem bírnak ki, akkor az már gáz.

___


(amugy lehet kapni a dm-ben 500 forintért mosogép tisztítot)


Indesit mosogépekről azt olvastam, hogy 3 réteg festék helyett csak 1x vagy 2x festik le, azért is ilyen olcso, és pár év mulva az egész berozsdál.

(elég érdekes tapasztalások vannak az Indesit mosogépekről, és a cégről homar.blog.hu -n )

Indesit-et véletlenul se vegyél, mert csak panaszos "én is jol megjártam" mondatokat olvastam.


A Fagor mosogépekről is hasonlot olvastam, valaki írta, hogy elrohadt a palást a gépében.


Elektrolux, és Ariston mosogépet sem vegyél.


Én konkrétan a digitális kijelzőről semmi rosszat nem olvastam, de gondolom, ez is hasonloan az adott cég, egy adott típusú termékére vonatkozik, nem minden digitális kijelzős termékre.


>>


Inkább fizess többet egyszer, mind kevesebbet, de kétszer. De az sem mindegy, hogy kinek fizeted azt a pénzt. Ami a media markt-ban 78 ezer, az máshol 60 ezer, ami az intersparban 90 ezer az máshol 80 ezer. Vannak nagy eltérések árban. (én úgy döntöttem az interneten veszem meg, mert itt van sok ár összehasonlíto weboldal, és akár a legolcsobbat is megvehetem - csak figyelni kell, ki milyen véleménnyel van a cégről ami a terméket forgalmazza)


[link]


Nekem megtetszett a márkabolt, mert van a weboldalukon minden egyes termékhez video. Nagyon tetszik:)

De azt hiszem nem ott fogom megvenni a mosogépemet.


Amit kinéztem magamnak: Samsung WF1600NHW/YLE


(mi eddig semmi kulon programot nem használtunk a whirpool gépen, megtöltöttuk legalább félig a dobot, bekapcsoltuk és lement a mosás... Ezen persze van rengeteg program, ami már nagyon hiányzik a sok féle ruha miatt)


Remélem segítettem


ui: a samsung mosogépekről se kulonosen jot, vagy kulonosen rosszat nem találtam, de mobiltelefonokban, ráadásul kijelzőkben, televíziokban, és számítogép alkatrészekben, pendrive egyéb dolgokban is nagyon igényes cégnek találom. nem hiszem hogy majd a mosogépeknél gondolom meg magam:)

2012. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Találtam hibát samsung mosogépekről is!!!!!!!!!!!!

Nézz szét itt: [link]


Most találtam:)

2012. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!