Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyibe kerül egy normális...

Mennyibe kerül egy normális klíma?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami nem megy tönkre rögtön, és egy átlagos szobát be tud hűteni.
2012. aug. 25. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 50 ezer felett. Ne valami noname,gagyi klímát vegyél. Vacakok.
2012. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a beszerelősre gondolsz, az legalább 100 körül van.
2012. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem igazából mindegy, hogy egy szekrény ami hőt és be lehet dugni a konnektorba, vagy egy házra szerelhető rendszer.

Nekem csak az a fontos, hogy a szobámat hűtse. :)

2012. aug. 25. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
A konnektorba bedugós mobilklíma szerintem 50-től indul.
2012. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kategóriák szerint(drága-olcsó sorrend):


1. Daikin, Panasonic, Fujitsu (főleg japán gépek, de drágák)

2. LG (az LG klímában nagyon jó, akcióban vannak egészen olcsó gépei)

3. Samsung (a Samsung egy nagy, elimert cég, de nem a klímáiról híres. Az olcsó, de még nem a gagyi kategória. Nekünk is Samsung van, most is megy, teszi a dolgát, szereléssel együtt kijött az egész 220.00 Ft-ból)

4. A kínai gyártók: úgy mondanám, hogy a kínai, de még viszonylag minőségi klímák: Midea, Gree

5. Áruházi gagyi klímák: Orion, Vestel, Whirlpool, Electrolux klímák: ezekről nem érdemes beszélni, olcsók, azt vagy jó vagy nem: 50-50%.

2012. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

25-30nm-ig:

[link]

Ez Samsung 2.5kW-os, 167.000Ft, inverter


45-50nm-ig:

[link]

Ez Samsung 3.5kW-os 160.000Ft, inverter


Hidd el, ezek alá nem érdemes adni, megbánnád, hogy kiadsz pénzt, és csak kiderüne, hogy kidobtad az ablakon.

2012. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!