Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Villanysütőben meddig kell...

Villanysütőben meddig kell sütni a süteményt és mit jelent az, hogy 2oldali sütés?

Figyelt kérdés

A múltkor sütöttem benne, és már jónak tűnt amikor beleszúrtam a villát,de amikor kiszedtem, akkor vettem észre, hogy az alja meg nincs megsülve..miért van ez?

Szív alakú tortát akarok a hétvégén sütni, és a recepthez oda volt írva h 2 oldalú sütés.. ez mit jelent?



#villanysütő #elektromossütő
2012. júl. 10. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A villanysütőben is ugyanaddig kell sütni a süteményt, mint más sütőben, de pontosan be lehet állítani a hőfokot. A kétoldali sütés meg azt jelenti, hogy alul is sütni kell, meg felül is. Vagyis meg kell fordítani a süteményt.
2012. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. júl. 12. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!