Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A PKM hűtőgép melyik márka...

S1xpack kérdése:

A PKM hűtőgép melyik márka koppintása, vagy lehet róla tudni valamit?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 23:35
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy melyik márkautánzata, de én nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve.

Már 4 éve fagyaszt nálunk rendületlenül a hűtő, de még soha semmi baj nem volt vele, és szóval nagyon jó.

2016. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sancimegmondja válasza:

Szia, ez engem is érdekelt ezért utána néztem.


Ez olvasható a német honlapjukon Google fordítóval fordítva:

A mai PKM GmbH & Co.KG alapkövét, amelynek székhelye az észak-rajna-vesztfáliai Moers városában található, 4 évtizede tették le.



A fogalom mai definíciójával az 1980-as években egy klasszikus start-up céget éltünk meg, amely a következő években a Ruhr-vidék határán, lelkesedéssel és „know-how”-val neves és lényegre törő vállalkozássá fejlődött. saját márkaprofillal rendelkező elektromos háztartási nagygépek közepes méretű importőrének kellene.



Értékesítő cégünk ma már igen innovatív, friss és modern termékpalettát kínál az elektromos háztartási nagygépek területén, mint kinőtt "teljes kínálatú beszállító" hazai és nemzetközi ügyfélkörünk számára változatos kiskereskedelmi környezetben.



A mai napig folyamatosan bővülő alkalmazotti csapat tulajdonosai és részvényesei mellett egy nagy és szenvedélyes csapatot alkot, amely kizárólag termékmenedzserekből, valamint import, értékesítés, marketing és logisztikai szakemberekből áll, akik sok éves sikeres konténeres ipari tapasztalattal rendelkeznek. és raktározási üzletág. Logisztikai telephelyeinken jelenleg több ezer négyzetméteres, korszerű raktárterületen érhető el a széles áruválaszték.



Rövid távolságok és gyors döntések jellemzik cégfilozófiánkat a kezdetektől, azaz immár 40 éve. A rugalmasság és az ügyfélorientáltság az olyan tükröződő tulajdonságok mellett, mint a motiváció, a tisztesség és az elkötelezettség, kiemelt prioritásaink közé tartozik, hogy ügyfeleink mindig megfizethető és élvezetes minőségű terméket kapjanak.



Ügyfeleink tudják, hogy mindig számíthatnak a PKM-re jellemző verhetetlen költség-haszon arányra, valamint a kiváló tanácsokra és támogatásra. Számunkra magától értetődik, hogy a PKM kiváló ügyfélszolgálata termékeink megvásárlása után sem áll meg, és javító- és alkatrészszolgáltatóink gyorsan és szakszerűen állnak az Ön rendelkezésére.



Ahogyan 40 éve, a jövőben is garantálni fogjuk ezt.



Tevékenységünk középpontjában mindig az ügyfelek állnak, és a 100 százalékos elégedettségük elérését csapatunk folyamatosan éli és gyakorolja!



PKM elektromos háztartási gépek minőséggel és szolgáltatással.


[link]

2023. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!