Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a gáztűzhelyem...

Izsold Sándor kérdése:

Mi lehet a gáztűzhelyem hibája, mivel a maximumon sem megy fel a sütő hőmérséklete 165-170 Celsius fok fölé?

Figyelt kérdés

Egy 6 éves Indesit tűzhelyem lenne, melyet örököltem, típusa: K3G21S W/R. Eleinte még elérte a 175 fokot, de már mostanság 160 fok a max. A előző tulaj egy szépséghibás műszaki termékek boltjában vette, ő szinte sosem használta, csak betette azon lakásba, melyet én 5 éve vettem meg tőle.

Alulról megnéztem, a lángkiosztó rész nincs szerintem eldugulva, mindenhol egységesen jön a láng.

A tűzhely viszont hátrafelé igen nagy hőt ad le.

El is húztam vagy 40 cm-re a faltól.

Lehet, hogy ez normális.

Sokat használtam, de mára már egyre kevesebbet.

Mi romolhatott/dugulhatott el benne?

Lakótelep 6. emeletén használom, Kispesten.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. jún. 21. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán hibás, nem jól záródó ajtó lehet az oka. Én elmennék egy áruházba, és megnézném a hasonló gáztűzhely hátsóját, nem e csak valamilyen hőszigetelő lemez esett e le valamikor, a tiedről?
2012. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!