Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért lassúl le a netem?

Miért lassúl le a netem?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár napban naponta többször is lelassult a netem, van routerünk, szóval lehet hogy az a baj.

Azt csinálja, hogy a normális 512kb/s (ami csak oylan 480 de ez nem gond) lelassúl 30-40kb/s-re és nagyon érezhető... azzal tudom orvosolni, (egy ideig) hogy kihúzom a netkábelt a routerből és bedugom a gépbe, magyarul kiveszem a rendszerből a routert, a modemból a gépbe megy a net.. így nincs internet, várok egy 5percet, visszadugom olyanra amilyen volt, kihúzom a konnektorból a routert és a modemet is, várok egy kicsit, visszadugom és minden megy. Hiába meg tudom oldani egy ideig, idegesítő!!


mi a véleményetek? mi lehet a probléma? (ez a router és a modem kb 2-3 éve megy így, és nem volt semmi gond)


2009. jún. 28. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire használod a netet, úgyértem a sávszél mennyire van kihasználva?
2009. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

változó, de mostanában csak játszottam meg netezgettem, olyan h filmet vagy valamit töltök le ritkán van


szóval egyáltalán nem ment maxon

2009. jún. 28. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél valami kevésbé kommersz routert:) Nekem itthon olyan Linksys-em van, amelyik DSL modem is egyben, 1 hónapja megy, csak áramszünetek idején van "kihúzva"/kikapcsolva. A net normál sebességű és sosem szakad.
2009. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
telefonálj be az internet szolgáltatódhoz hogy nézzék meg és állítsák helyre..te se gyengébb netért fizetsz annyit amennyit..nehogy már így húzzanak rajtad lóvét
2010. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!