Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tescos varrógép? Érdemes...

Tescos varrógép? Érdemes megvenni? EJ09

Figyelt kérdés

Anyukámnak szeretnénk egy varrógépet, nem kell profi, nem használná gyakran, ezért nem, gondolkodunk komolyabb gépekben. De megbízható legyen, az alap dolgokat tudja.

milyen varrógépeket ajánlanátok esetleg, ami olcsó és jó?


2012. máj. 19. 14:00
 1/5 anonim válasza:

Nekem ilyen varrógépem van, és szerintem jó. Húsvétra kaptam, azóta vartam vele sokmindent (párna,...). Sok öltélsfajtát tud (19 minta,gomblyuk varrás,cipzár varrás), és sok alkatrészt adtak hozzá.

Szerintem megéri!

Remélem segítettem.

2012. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Azt még elfelejtettem írni, hogy hímezni is lehet vele.

:)

Azthiszem ennyi, de ha kérdezni szeretnél a varrógéppel kapcsolatban, csak írj.

2012. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is ilyen gépem van,EJ 09 nagyon jó megbízható.Én nem tudtam varrni sőt nem is értettem a varráshoz de ezen könnyen lehet tanulni nem bonyolult a szál befűzés stb minden rá van rajzolva.Szóval nekem való :)Már szegtem be függönyt és hajtottam fel nadrágot vele.Gyönyörűen varr.Minden funkció van rajta ami kellhet egy átlagos varráshoz.Az extrához meg extra tudás is kellene...
2012. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mennyire erős, strapabíró?

A farmert hogy viszi, mi a tapasztalatotok?

2015. márc. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ismerősömnek van egy ilyen eladó kitűnő állapotban, mennyit lenne érdemes adnom érte?
2015. márc. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!