Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyit fogyaszt egy A energiá...

Mennyit fogyaszt egy A energiás villanytűzhely?

Figyelt kérdés

Egy gázpalack kb.5300, az elég a gáztűzhellyel 1,5 hónapra.

Ennél mennyivel több a fogyasztása?


2012. máj. 8. 19:19
 1/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Ez hogy A energia osztály ez így nem sokat mond.. pontos adatok kellenének. Az energia osztály a hatásfokra vonatkozik.
2012. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utánanézek ,s leírom.
2012. máj. 10. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Na ez épp Engem is érdekel.Pillanat és visszakeresem itt volt egy kérdés,és azt írták "nem létezik energiatakarékos villanytűzhely".:O Meg is kérdeztem miért... Pill és belinkelem.
2012. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt van: http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__290570..


Valamit találjunk ki erre,mert Én is ilyet szeretnék!:) Most akkor mennyi a fogy 2 kW-os akármivel?

2012. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És egyébként Nekem a palack legalább 3 hónapig elég volt!Köszi ha Nekem is segít Valaki a Kérdezővel együtt!:)
2012. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy nézegetem 6.000 W és 10.000 W közt mozognak a "teljesítmények".Én nem értek hozzá.:(
2012. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!