Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit WIL 105 automata...

Napsugar36 kérdése:

Indesit WIL 105 automata mosógép javítása?

Figyelt kérdés
üdv.tud valaki segiteni hogy hogyan csináljuk meg az elöltöltös autómata mosogépünket szerelö nélkül?tegnap még mostam vele de ma már nem akar elindulni.a gombok világitanak amiknek kell.már az alján lévö szivatyut kitekertük de tiszta volt.a hátulján lévö csövet is letekertük ahol a vizet beszivja.az ott lévö szüröt kitakaritottuk.ha bedudva,bekapcsolva hagyom egy fél ora mulkva kábé ugy csinálja mintha kezdené szivni a vizet de nem szivja csak 1 másotpercet.és néha zug mintha centrizne de meg sem mozdul.......mit tegyünk?

2012. ápr. 20. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nem tudom a hátulján van 1 szerelőnyilás csavard le és kukucskálj bele nincs e valami vezeték lejőve vagy hogy az ékszij nem e esett le vagy nem szakadt e el remélem tudtam segiteni
2012. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KÖSZI.MEGNÉZZÜK.!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 22. 14:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnéztük.minden a helyén van.az ékszij is stabil.....de mégsem müködik:(
2012. ápr. 22. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!