Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Előltöltős vagy felültöltős...

Előltöltős vagy felültöltős mosógép a jobb? és miért?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 15:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
65%
Én nem vagyok hozzáértő ember, viszont nem keveset dilemmáztam azon, hogy melyiket válasszam. Végül egy Orion márkájú elöltöltős mellett döntöttem, pedig mellette volt egy legalább 20000 Ft.-val drágább nagy neves háztartásigép gyártó felültöltős modellje is. A döntésem meghozatalához egy nagyon egyszerű megtapasztalás vezetett. Kinyitottam a felültöltős mosógép tetejét, és azt éreztem, hogy a dob igen csak gyenge anyagból van, minimális erőkifejtés hatására horpatt annak anyaga. Az Orionnak ilyen problémája nem volt, és nincs is a mai napig. Nagyjából 5 éve használom, átvészelt már több költözést is, és gond és hiba nélkül működik.
2012. márc. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Kuko válasza:
53%
Hát... Lehet jó szériát fogtál ki. Most hányszor hallottál már gondolom te is olyat, hogy ugyan azt a márkát s ugyan azt a szériát vette az ember és az egyik mondjuk x idő múlva behalt a másik meg évekig elment:) Mert van ilyen. GYÁRTÁS
2012. márc. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem egy Ignis AWF 425 felültöltős mosógépem van 1997 óta (tehát most kb. 17 éves), és még mindig jól mos. :-)
2014. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem most mondta a mosógépszerelő, hogy a felültöltős a jobb... mégpedig azért, mert a dob meg az egyéb dolgok több rugóval vannak felfüggesztve és épp ezrét strapabíróbbak, és könnyebb, és olcsóbb őket javítani is.
2015. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!