Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hajdu Minimat 560 mosógéphez...

Hajdu Minimat 560 mosógéphez programtáblázat/használati útmutató?

Figyelt kérdés

Van egy régi Hajdu Minimatunk, azt hiszem 560 (le van kopva). Kicsi voltam még mikor használtuk, most családi oko miatt újra használnunk kell, de senki sem tudja hogy vannak a programok, mert a betűk lekoptak. addig még látom, hogy tarka mosás, de hogy melyik szám...azt már nem.

Le tudná nekem esetleg vki írni akinek ilyenje van? neten nem találtam, bár lehet én vagyok béna.


Valamint annyi kérdésem lenne még, hogy a visszajelző lámpája kitört, és lyuk van a helyén amibe beleesett pár fagyöngy, mert ráborult :S lesz baja ha bekapcsolom?


Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!


2012. jan. 22. 10:50
 1/4 lamiki válasza:

[link]

Itt megtalálod amit keresel.

2012. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Új táblázatot tudok hozzá küldeni, és ha kell új gombfeliratokat is! keress meg e-mailben.
2012. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mind2 választ, az első válaszoló linkjét már néztem, és sajnod nem volt benne haszn. utasíts, csak vmi kapcsolási rajzok. :S


de azóta már találtam egy nagyobb felbontású képet a gépről, ahol látszik ami kell :D


de az utolsó segítségét mégis igénybe venném, hogy tudjam mi hány perc. Köszönöm szépen! :)

2012. jan. 28. 22:05
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező írtad, hogy megtaláltad amit kerestél hajdú mosógéppel kapcsolatban. Én is pont ezt keresem a nagymamámnak is gondja van vele, mert lekopott a felirat.

Megköszönném, ha beliklenéd amit találtál róla

2012. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!