Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használtan vettem egy SENCOR...

Használtan vettem egy SENCOR SMW 7525 típusú mikrohullámú sütőt, amelyhez nincs használati útmutató. Enélkül nem tudom melyik program mire való. Van valakinek egy, vagy van ötlete honnan szerezhetek egyet?

Figyelt kérdés

2012. jan. 7. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak Cseh nyelven láttam a neten.
2012. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"Csehül állok" idegen nyelvekből! :)Én is órákat töltöttem a neten keresgéléssel, de hiába! Esetleg egy fordító programmal??? Hol találtad?
2012. jan. 8. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt a link,az oldal jobb szélén középen a pdf.


[link]

2012. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megpróbálok valamit kihozni belőle. Már csak valami fordító progit kell néznem. Köszi mégegyszer!
2012. jan. 8. 13:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Most nézem a fájlt, ez több nyelvű és benne van a magyar is!!! Köszi!!! Örök hála! :))
2012. jan. 8. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök neki,bár én nem görgettem végig azért fel sem tűnt.
2012. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!