Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mikrohullámú sütőt...

Milyen mikrohullámú sütőt javasolnátok, elfogadható áron?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mit kell figyelni vásárlásnál, mert ez teljesen ismeretlen terület még.
2011. dec. 20. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nincsen elektromos sütőd akkor a mikroban legyen grill funkció, jó ha van led kijelzője is.
2011. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért mert épp ezzel foglalkozok (:, de a whirlpool mikrok szerintem elég megbízhatóak, 3D-sek ami azt jelenti, hogy ha nem forogna a tányér akkor is aránylag egyenletesen melegít, mert nem egy helyről jönnek a hullámok. Nagyon sok féle típus van, szabadonállóban az alap kb 20.000Ft-os, de szerintem érdemesebb digitális vezérlésűt nézni, ami 25-30.000Ft. Ezek kb 20-22 literesek, általában van fehér, fekete és ezüst. 2011 dec. 31-ig 4 év teljeskörű garit adunk, ami szerintem nem hangzik rosszul. Szólj rám, ha segíthetek képekkel, egyébbel. 70-222-9-222
2011. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Samsung van 2 éve, megbízható, halk, egyenletesen melegít, érintésvezérlésű, grilles, jól néz ki. Jó vételt csináltam vele.

Úgyhallottam amúgy, hogy jelenleg a mikrók elég gyatra minőségűek, még a "régi nagy háztartási gép" gyártók termékei is, pl. AEG, Electrolux...ezek is silány minőségűek.

És még viszonylag a jó minőséget a Samsung tudja gyártani, nekik vannak a megbízható mikrói. Nem tudom mi igaz ebből, de nekünk bevált.

Így néz ki, nagyon szeretjük:

[link]

2011. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Semmilyet. Viszont ennek ellenére te úgyis venni fogsz egyet, és majd elpusztulsz rákban. :)
2012. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azért nem kell túldramatizálni a mikró rákkeltő hatását...:) Egyébként én a Media Marktozást javaslom, elég nagy választékuk van mikrókból, és sokszor vannak leárazások is (most pl épp tavaszi nagytakarítás), és tényleg meglepően olcsón lehet venni tök jó mikrókat. Az, hogy lány literes, vagy hány wattos, az abszolút attól függ, hogy milyen gyakran használod, és mit akarsz melegíteni...
2013. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!