Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Régi fagyasztót hogyan lehet...

Régi fagyasztót hogyan lehet üzemen kívülre helyezni, hogy ne menjen tönkre?

Figyelt kérdés

Rendszeres jelenség, hogy a 10-20 éves fagyasztószekrényeket ha egyszer hónapokra kikapcsoljuk, akkor a visszakapcsolásukkor nem hajlandóak hűteni. (én ezt tapasztaltam)

Lehet ellne tenni?



2011. nov. 12. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A rendszer teljesen zárt, nem tudsz hozzáférni, így nem is tudsz vele semmit sem kezdeni. A kompresszor tud beállni, de elméletileg nem lenne neki szabad, mert van benne olaj. Én egyébként nem tapasztaltam az általad leírt jelenséget, évtizedes Lehel gépek vígan indulnak több év állás után is.
2011. nov. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem tíz évig működött a 400 literes lehel fagyasztóm, aztán öt évig állt, majd öt évvel ezelőtt megvették, és hibátlanul fagyaszt azóta is...ha jók a tömítések..
2011. nov. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!