Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért folyik a hűtőm?

Miért folyik a hűtőm?

Figyelt kérdés

No Frost-os, és most 5 éves. Kb 3, de lehet hogy már annál is több hónapja állandóan folyik a fagyasztó része. Mondták, hogy ne nyitogassam annyit, de így sem szűnik meg. Hívjak hozzá szerelőt? Nem szeretném, ha tönkre menne, mert ahhoz túl drága volt, és nincs pénzzem újra.


Köszönöm a válaszokat.


2009. máj. 3. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A miénk is pont ilyen és időnként folyi a fagyasztórésze.

Azért,mert alul jégréteg képződik az alján, és amikor már az ajtó széléig ér, ott olvadnikezd, és kifolyik.

Szedd ki alul a fagyasztófiókokat és jégtelenítsd.


Az, hogy nofrost rendszer, nem azt jelenti, hogy időnként nem kell leolvasztani, hanem azt, hogy a fagyasztott élelmiszeren nem lesz jég, ill. nem fagynak össze.

2009. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ. nekem azt mondták, hogy ezt nem kell leolvasztani.

És a gond az, hogy eddig egyáltalán nem folyt, most pedig minden nap, kb 3 naponta kezd el kifelé folyni.

Ne nézessem meg inkább mégis?

csak azért idegesít, mert eddig nem csinálta.

2009. máj. 3. 15:33
 3/5 anonim válasza:
Nekünk azért folyt mindig régen mert túl közel volt a falhoz.Legalábbis egy hozzáértő ezt mondta.Próbáld meg elhúzni,nekünk segített:)
2009. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Megnézetheted, de nekem hűtőgépszerelő a szomszéd -barátom, és ő azt mondta, hogy fél évente ezeket is érdemes leolvasztani.

Szedd ki a polcokat alul, és nézd meg, hogy van e a legalján egy jégréteg.

Ha igen, az van,amit írtam.

2009. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én egy éles késsel óvatosan fel szoktam feszgetni a jégdarabokat,és ugy kiveszem az aljáról.
2009. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!