Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol tudok venni kézi porszívób...

Hol tudok venni kézi porszívóba akkumulátort?

Figyelt kérdés
Abban sem vagyok biztos, hogy ennyi használat után cserére szorul.(közel 30000 Ft-os Electrolux) Mitől csökkenhetett le annyira a szívóereje,hogy már nincs is értelme töltögetni.
2011. okt. 7. 08:05
 1/4 anonim válasza:
Műszaki áruházak?
2011. okt. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szívóerő attól is lecsökkenhet, hogy dugult a porzsák...

Két alapkérdés van, ami eldöntheti jó-e az akku.

1. Megvan -e hallhatóan a motor korábbi fordulatszáma.

Ha ez igen, akkor nem az akku a hibás.

2. Megvan-e a korábbi üzemidő legalább fele.

Ha ez igen, akkor csak természetes módon használódik el.

3. [link]

Itt vagy máshol

2011. okt. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amíg jól működött, zavaró volt a hangja. Most már nem az. Az idő is igencsak lerövidült. Ezek szerint akkumulátort kell bele hozatnom. Köszönet a linkért (is), ahol legalább a körülbelüli árát megtudtam a herkentyűnek, ami nem értem, miért mehetett tönkre 1-2 év alatt.

Köszönöm szépen a válaszodat.

2011. okt. 7. 11:58
 4/4 A kérdező kommentje:

Jóval több az ára, mint amit gondoltam. 17000 Ft+szállítás.

Ha javíttatom se járok jobban, esetleg rosszabbul. Senkinek nem ajánlom ezeket a masinákat, csak akinek nem számít a pénz. Amúgy praktikus jószág, nem szívesen válok meg tőle.

2011. dec. 20. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!