Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosó-szárítógépet vegyek?

Milyen mosó-szárítógépet vegyek?

Figyelt kérdés

Mosógépet szeretnék venni, de nem igazán tudom milyet vegyek. Olyat szeretnék ami tud szárítani is. Tudom, olvastam már több helyen is, hogy nem igazán hatékony, ha mosógép-szárítógép egyben van, de nem tudom megoldani külön-külön, a mosógép is alig fér be. Szárításra ritkán használnám, leginkább csak télen. Ha egyszer majd elköltözünk, megoldom külön, de most egy 5 évre min. ez a helyzet fog fennállni.

Kinéztem egy gépet, Hotpoint ARMXXF 1690 viszont nem igazán találkoztam még ezzel a márkával.

[link]

Valakinek van tapasztalata a márkát illetően? Illetve ha tudtok ajánlani árban hasonló (110e), vagy olcsóbb, jobb gépet, örömmel fogadom.


2011. szept. 17. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a Hotpoint márka nekem sem szimpatikus. Inkább Indesit mosó és szárítógépet vennék, az valahogy ismertebb márka.


Amúgy ha ritkán kell szárítási funkció, szóval csak télen és esetleg csak 1-2 vastagabb pulcsira, hogy elszáradjon, lehet, hogy ez is jó megoldás lenne: Electrolux Calima:


http://www.youtube.com/watch?v=xJghWnBx3C0

2011. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez a hotpoint-ariston sem rossz márka nekem is ilyen van :

[link] 5 éves sokat használtam baja nincs neki én azért vettem ezt mert szerintem ez passzol be a fürdőbe meg a desgin miatt mert az egész lakásom ikeás és itt ügyelnem kellett a dolgokra nem tudom miért ez az ariston tetszett meg de a való világba is olyan volt amit linkeltél csak ott feketébe volt

2011. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem AEG van,csak ajánlani tudom!
2011. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!