Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen szárítógépet vegyek?...

Milyen szárítógépet vegyek? Mit vegyek figyelembe? Mi a jó ár?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Anélkül, hogy tudnánk mire kell nem igazán lehet tanácsot adni... Menj be egy számítógépes boltba, mondd el, hogy mik az igényeid, mire akarod használni a gépet, és ők összeállítanak neked egyet. Az ár attól függ, mennyire erős gépet rakatsz össze.
2009. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

Azért én nem feltétlenül bíznám számítógépboltosokra... :)

Írd le, hogy mire szeretnéd főleg használni, és hogy mik az esetleges extra igényeid és segítek.

Játékra? Grafikára? Videóeditálásra? Sima netezésre? Fimnézésre? Legyen halk? Fogyasszon kevés áramot? Legyen jól tuningolható? Stb... :)

2009. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy romlik a szemem, de én SZÁRÍTÓgépet olvasok!

Hasznosak voltak az eddigi válaszok?


Nekem Aristonom van, nagyon meg vagyok vele elégedve.

2009. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Második válaszoló vagyok...

Tényleg szárítógép. :D

Elnézést, úgylátszik baj van a szemeimmel. :)

2009. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapból két változata létezik.

1) A légkivezetéses, (ez az olcsóbb), de ezt ki kell vezetni a szabadba egy megfelelő csövön keresztül, mivel a szárításnál keletkezett gőzt, valahova el kell vezetni, és az nem igazán kedvező ha abba a helyiségbe kerül, ahol a gép van.

2) A kondenzációs (hőcserélős) gépeknél, egy spec. rendszer gondoskodik a keletkezett gőz, lecsapatására, és van egy külön tartály ahol összegyűlik a gőzből kicsapodó víz, amit ki lehet üríteni. (Sajnos ez a drágább megoldás!)

Az meg hogy milyen márka legyen, a rá szánt összeg dönti el. (javaslat: Siemens, AEG, Bosch, semmi esetre sem egy un. ismeretlen nevű, márka)

2009. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szárítógép R-rel. Ami a kimosott ruhát szárítja.
2009. márc. 26. 20:27
 7/8 anonim válasza:
100%
Hali, nyugodtan vehetsz noname gépet is. (A márkázottat délelőttös, a noname-t pedig délutános műszakben gyártják ugyanott. :-) ) A mi példánk egy 4 éves 6kg-os légkivezetéses FAGOR, összvissz 50.000Ft volt a METRO-ban. Kényszerből vettük, mert ősszel költöztünk és nem száradtak meg a ruhák a friss házban. Nem bántuk meg. De arra gondolj, hogy havonta 4-5 ezer Ft áramot alaphangon bekajál. ( Rém egyszerű szerkezet, 1x szétszedtem, mert beleesett egy pénzérne és csikorgott: 1db szíj hajtja a dobot, a propellert. A levegő útjában van a fűtőbetét. Ennyi. Sok-sok szöszt be fog gyűjteni a ruhákról, erre mindenképp számíts.)
2009. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem vetted volna meg, a múlt héten láttam egy vidéki műszaki üzletben, egy légkivezetéses BOSCH szárítógépet, 55000 Ft. körüli áron! Tel: 53/350-965
2009. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!