Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit kell tudni a Hajdu mosógép...

Mit kell tudni a Hajdu mosógépekről? Tippek, trükkök?

Figyelt kérdés
Tönkrement az automatánk és ideiglenesen a szomszéd néni régi mosógépével mosunk amit még a pincéből szabadított fel. Tökéletesen működik, bár a 250W-ot soknak találom. Van hozzá külön egy kisebb centrifuga is. Tudom, hogy nem az a korcsoport, de mégis hogyan érdemes ezekkel mosni?
2009. ápr. 19. 15:12
 1/4 A kérdező kommentje:
nekem amúgy különösen tetszik a dolog, én 88-as vagyok és csak nagyszülőknél láttam ilyet, meg a telken, de valahogy nem fog el gagyi érzés, vagy undor. Nagyonis jó masináknak tűnnek, csak sokat fogyasztanak.
2009. ápr. 19. 15:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosithatlak, hogy ez az oscsoda meg jopar generaciot vegig tudna mosni, hihetetlen tartosak, jobbak, mint barmely mai automata mosogep.
2009. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jaja, csak nem kicsit eszi a vízet. De végülis nincs minek tönkremennie benne. Egy motor meg egy kapcsoló az egész...
2009. ápr. 19. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 250W nem sok, az automata mosógép többszörösét fogyasztja. Vízzel itt a felhasználó tud takarékoskodni. A mosási idő itt rövidebb, ezért nem az automata mosógépbe való mosószer a legkedvezőbb hozzá, hanem amelyek a rövid mosási idő alatt is ki tudja fejteni hatását. Természetesen működési módjából adódóan nem mosható benne minden, de elvégre ezért találták ki az automata mosógépet.
2009. júl. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!