Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bébiétel pürésítéséhez milyen...

Bébiétel pürésítéséhez milyen botmixert, vagy turmixgépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszabb távon gondolkozol akkor olyan turmix-/aprítógép a legjobb, aminek az alján nagyobb kések vannak. Az elején a zöldségek/gyümölcsök pépesítéséhez elég a botmixer is, de ha kezdessz húst adni a babának, akkor azt a se a botmixer se egy gyengébb turmix nem viszi el.
2009. ápr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen márkásat javasolnák, két no name-et gyilkoltam le, atán vettünk egy Bosch-t, azzal semmi bajom. Ugyanerre a célra használtam, a gagyik a puhára főzött krumplit nem bírták összeturmixolni, mindkettő a szédszedhető résznél kopott el, ott ugyanis műanyag az illeszték és nem bírta a strapát.
2009. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Orion márkájú van, olcsó volt amúgy. Ez egy botmixer, de van hozzá aprító tál is, azzal kicsit darabosabbra lehet később csinálni. Már egy éve használom és nagyon jó szolgálatot tesz.
2009. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szerintem mindenképp olyant válassz aminek levehető és/vagy cserélhető az alsó része.

Nekünk egy noname van aminek nem lehet levenni az alsó részét. Hát szoktam is szidni mosogatásnál...

2009. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is márkásat ajánlanék,4 nonim-et nyírtam ki 2 babával,a kisebbnek még használom.Nekem az Orion sem jött be.

Vettem végül egy Moulinex-et,igaz 12000ft volt,de szupi,és 4 komplett fej van hozzá.

2009. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

a turmix szebben egyneműsíti a pürét, viszont én jobban szeretem a botmixert, mert azt abban az edényben használom, amiben kébőbb is tartom az ételt .

Mosogatás szempontjából nem mindegy, hogy egy nagy műanyag edényt-késeket, fedőt +ételtartó edényt kell elmosni, vagy a botmixer alsó felét.

2009. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!