Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen turmixgépet vegyünk?

Milyen turmixgépet vegyünk?

Figyelt kérdés

ehhez hasonlót szeretne Anyukám [link]

a lényeg hogy 1karos legyen..azt mondta olyat szeretne..lehetőleg valami márkásat szóval nem valami egyszerűt..20ezer max 25ezret szánnánk a dologra..

kérem írjon valaki egy jo típust, esetleg amilyen neki is van.


2010. dec. 12. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ehhez hasonló TURMIXGÉP nincs, mert ez nem turmixgép.

Ez kifejezetten egy MIXER.

2010. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jobb a márkás drágább.A tefálom 1hónapot bírt, a Tesco gazdaságosomat 2 éve vettem és semmi baja.

Amúgy a Hauser is jó márka, és megfizethető!

De itt is nézelődhetsz:

[link]

A második tálas solac jónak tűnik

2010. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Édesanyámnak ilyen van:

[link]

Igaz, h ez magasabb árfekvésű, mint amit írtál, de mérlegelni kell, h mire szeretné használni.

Mi azért ezt vettük, mert anyunak fontos volt, h tudjon 2kg lisztből is tésztát dagasztani. Ha jól tudom anyu nagyon szereti.

Kerestem másik ilyet, de ezt találtam a legolcsóbb márkának.

De ha a te édesanyádnak nem számít a dagasztás, akkor én is azt mondom, h egy olcsóbbat érdemes venni. Semmivel se jobb a drágább. Egy "sima" mixerért nem adnék 20ezret.

Amit érdemes figyelembe venni, h magasabb legyen a teljesítménye.

2010. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hello

olyat szeretne amivel szinte mindent lehet..mennyiség nem feltétlenül fontos..

viszont sajna én hiába ajánlok nekik 20felett többet nem tudnak költeni rá..

azért köszönöm a segítséget!

üdv

2010. dec. 13. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!