Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit csináljak? Már a 3....

Mit csináljak? Már a 3. radiátorunk lyukadt ki fél éven belül.

Figyelt kérdés
A Bauhausban vásároltunk 3 radiátort és egymás után lyukadnak ki,visszacserélik őket,csak már egy kicsit fárasztó,és költséges visszavinni őket.
2009. ápr. 6. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, milyen radiátorok lehetnek azok. Vegyetek öntöttvas radiátort, nálunk az van mindenhol, 1970-ben lettek beszerelve, és még egy sem lyukadt ki. A lemezradiátorok vackok.
2009. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudj, én csak meg szeretném kérdezni, hogy ha kilyukad az milyen? Egyből elönti a házat a víz?

Vagy hogy lehet észrevenni?

2009. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek: gondolom, csöpög, vagy nagyobb lyuk esetén folyik belőle a víz a parkettára. Egyáltalán hogy kerülne egy radiátorba annyi víz, hogy el tudja árasztani az egész lakást? A radiátorokat egyszer feltöltik, utána ugyanaz a víz kering bennük, nincsenek folyamatos folyóvízre kötve.
2009. ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszi.

Hát mivel nekünk az egész lakás (2szintes) egy rendszeren van elég sok víz van abban, szóval ha kilyukadna szerintem folyna ott bőven...

Köszönöm a választ, és elnézést az offért, csak megijedtem mert velünk mostanában annyi balszerencsés dolog megesett, hogy már rettegek :) ...

2009. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Dugd el a fúrót a gyerek elől.
2009. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!