Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az Einhell BT-RH 850 típusú...

Az Einhell BT-RH 850 típusú fúrókalapács jónak számít? Mit lehet tőle várni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az Einhell jó márka általában, de erről a gépről mit lehet tudni?


Köszönöm a válaszokat.


2011. júl. 10. 20:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
"Erre a célra nem lenne megfelelő egy sima ütvefúró." Mármint ez kérdés akart lenni.
2011. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem, abból van itthon kettő is, de minden furat kész szenvedés. Ráadásul ez egyre csak rosszabb lehet, ahogy a fogaskoszorú kopik. Az anyósnál a téglafalban bizonyára megfelelő lesz még egy darabig, itthon, a panelhoz viszont valami alapvetően más kell, mint az ütvefúró.
2011. aug. 6. 16:41
 13/14 anonim ***** válasza:

Értem. Igaz és mondjuk 80%-ban téglába fúrok lyukakat. A fúróm se egy Makita, csak egy Bosch (zöld), de arra a pár lyukra a betonhoz is megfelelt.

Na meg sok múlik a fúrószáron is. Ilyen 200Ft-os teszkós fúrószárakkal tényleg csak szenved az ember, mert két lyuk után kimegy az éle.


Einhell gépem még nem volt, így arról nem tudok bővebb tapasztalatot írni. Egyébként pont a napokban tettem fel itt egy hasonló kérdést. Állítólag ház körüli, vagy barkács célra megfelelő.

Meg valami olyan is rémlék, hogy az Einhellnél is van ilyen burkolatszín alapján megkülönböztetés barkács és iparibb kategóriákra. Csak itt nem zöld/kék a két szín, hanem kék és piros. A fenti gép nem tudom milyen színű...

2011. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ez konkrétan kék.
2011. aug. 7. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!