Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az Einhell BT-RH 850 típusú...

Az Einhell BT-RH 850 típusú fúrókalapács jónak számít? Mit lehet tőle várni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az Einhell jó márka általában, de erről a gépről mit lehet tudni?


Köszönöm a válaszokat.


2011. júl. 10. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az Einhell egy alsó kategóriás márka, viszont tényleg vannak jó cuccai, de ipari célra nem alkalmasak. Egy ház felépítését kibírja. Otthoni célra szerintem megfelel.
2011. júl. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ez jobb lehet vajon?

[link]

2011. júl. 11. 16:40
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem nem nagy igénybevételt kellene kibírnia, 6-os és 8-as furatokat készítenék vele panelba, élete során legfeljebb 100-at. Lehet, hogy rosszul gondolkodom, de ennyit ki kell bírnia, nem?
2011. júl. 11. 21:16
 4/14 anonim ***** válasza:

Az Ein..3joule-s ütőereje jónak számít,a másikról nem találtam hirtelen adatot.

Amelyiknek nagyobb az ütőereje,nagyobb a súlya(több anyag van benne),több kiegészítőt adnak hozzá,én azt venném meg.

2011. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Az einhell az egy közepes márka, tévedés hogy alsókategória.

Jó vannak szar cuccai is de a jót kell venni.

A straus vagy mi az viszont ló.... semmirenemjó :D én a skil-em mellé vettem egyet hogy ne nyúzzam annyira a straus kb 2 napot bírt egy fürdőbuntáson.

2011. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ha megerőltetem a hitachi sima ütvefúróm azis kibír 100 db 8-as lyukat xd :D
2011. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:12


"Jó vannak szar cuccai is de a jót kell venni."

És én, mint hétköznapi halandó, hogy tudom megállapítani, hogy mi a jó, és mi a sz@r?

2011. júl. 16. 00:16
 8/14 anonim válasza:

Úgy hogy a drágábbak jobbak az einhell blue- cuccok nekem beváltak :D elnézést hogy ezt nemírtam oda :D

Tehát lehet kapni einhell fúrót 4000 ft-ért és lehet kapni 14 ezerért is értelemszerűen ezek a jobbak :D

2011. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Háztartási célra jó az Einhell. Én 10 ezerért vettem a fúrókalapácsot 6-8 éve, és a melóhoz használom. Most kezd csapágyas lenni, viszont a vésőszár elfordulása elleni retesz még az elején letört, így véséskor vésőpozícióban elfordul, amúgy a nagy ütőereje miatt betont is lehet vele vésni, csak nekem fognom kell a szárat, nehogy elforduljon. Fúrni kíváló. Vewdd meg szerintem.
2011. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"6-os és 8-as furatokat készítenék vele panelba, élete során legfeljebb 100-at."


Erre a célra nem lenne megfelelő egy sima ütvefúró.

Van ütvefúróm és fúrókalapácsom is. Utóbbit inkább vésésre használom. Az a tapasztalatom vele, hogy kisebb lyukaknál nem lehet olyan precízen fúrni vele. Főleg nem panel falaknál akkorát üt a fúró, hogy jön a lyuk körül a vakolat is. Emellett dög nehéz. Az ütvefúróm ezzel szemben csak 1,5 kg! Nagyon könnyen és szépen lehet vele dolgozni. Tiplizéshez, kisebb lyukak fúrásához csak ezt használom.

2011. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!