Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool awt 2205-ös van...

Whirlpool awt 2205-ös van valakinek? Mióta van meg? Volt valami baja idáig? Nekünk jelenleg nem akar centrizni sajnos.

Figyelt kérdés
Napi mosást használtam eddig, de most valamiért mindig megáll egy helyen, olyan mintha megakadna és sajnos 400-on sem centrizi ki a ruhákat! Érdekelne, hogy esetleg mennyiért csinálnák meg! Szerelő csak 2 hét múlva tudja megnézni, addig szeretném felkészíteni a pénztárcámat!
2011. júl. 3. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hallod, hogy a dob forog-e? Ha egyáltalán nem forog, akkor lehet hogy leesett, vagy elszakadt az ékszíj.
2011. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, Én úgy hallom, hogy forog, de csak lassan, meg alig, még akkor is mikor kevés ruha van benne.
2011. júl. 3. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem ilyen em van semmi baja sincsen a szűrőlye tiszta??? Az enyém az olyan faszán megy mint amikor megvettem és olyan tiszta is na meg rozsda sincs rajta és hetente 8-9 adagot mosok vele...
2011. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ERDÉLYI LAJOS ***** válasza:
A vizet rendesen kinyomja?
2011. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rendesen kimossa a ruhákat, rendesen szívja a vizet és ki is nyomja, de centrizni nem centrizik. A szűrője is tiszta. Nem értem! :( Mennyit bírnak egyébként ezek az automaták? Most 6 éves a drága. Lehet kidolgozta az idejét?
2011. júl. 3. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok az enyém 6,5 éves és kibír mindent mikor a dobot meg tudod nézni hogy forog e ha már beszivta a vizet eltelt olyan 10 perc finoman probáld meg kinyitni én kitudom utána visszacsukni kell jó erősen benyomni és így nézd meg hogy forgatja e de ovatosan!!!!!!! nehogy eltörd a zárat!
2011. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem engedi kinyitni még nem kattan a biztonsági idő elteltével. Próbáltam már kinyitni, de "sajnos", megakad a zárnál.
2011. júl. 3. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is de huzom tovább

de ovatosan!!!!

2011. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bubacs válasza:
Én is ugyanezzel a problémával szembesültem ma. Eddig tökéletesen működött a gép, de ma megakadta a program centrifugálás előtt. Én azt csináltam, hogy a programválasztó gombot egy kattintással tovább tekertem, akkor folytatta a centrifugálást és bár utána még egyszer megállt, és újra segítenem kellett a gépnek, de végül kicentrifugált.
2011. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!