Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépből whirpool,...

Mosogatógépből whirpool, elecrtolux, indesit, zanussi?

Figyelt kérdés

Tudnátok megbízható márkát ajánlani?? (bosc is néztük de drága...max 80-90 ezret engedhetünk meg 12 terítékesre)a konyhai gépeim mind electrolux, a mosógépm whirpool....mind egyidős 4 évesek, eddig kop-kop-kop nem volt egyikkel sem gond.


ELég profinak néznek ki a whirpool mosogatógépek, de nem tudom melyiket érdemes megvenni.


Legfőképpen a garanciálois hálózat lenne a fontos, a szervízháttér ilyesmik


Köszi


2011. jún. 26. 19:44
 1/5 A kérdező kommentje:

ja és full beépített fog kelleni :)

2 évesem imádja tekergetni nyomkodni a gombokat :)

2011. jún. 26. 19:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem whirlpool mosogatógépem van semmi baja kopp kopp nagyon szeretem nagyon szépen mosogat és energiatakarékos a mosógépem is whirlpool felültöltős 5 éves semmi baja a beépitett tüzhelyem is whirlpool meg a szagelszivom is mindeggyik tökéletes de már bocsi de ami full bevan épitve mosogatógép aminek a kezelőpanelja sem látszik ki szerintem görény biztos van olyan is amin van gyerekzár bár mondjuk a te döntésed én a whirlpoolt ajánlom nekem is ba van épitve csak a kezelő része látszik ki :)
2011. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom, nekem is tetszene a kezelőpaneles, de nem akarok állandóan azon szenvedni, hogy a gyerek ne nyomogassa, így eleve megoldom a gondot vele :)) a mosógépezésről sem tudom leszoktatni, elég aziatt rászólni 100x 1 nap
2011. jún. 27. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:
értem :) sz enyémet hála az égnek nem köti le :D eggyik se de mikor megy a mosógépem (whirlpool felültöltős ) és mikor szivattyúz és a lányom a fürdőbe van mindíg mondja hogy hát megbolondult ez a mosógép és akkor utánozza hogy csuhi csuhi csuhi én meg csak jót mosolygok :D
2011. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
A beépíthető termékei jók a wh-nak.
2011. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!