Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az AEG mosógépek jók?

Az AEG mosógépek jók?

Figyelt kérdés

Aeg 62840-et néztem ki. van valakinek tapasztalata vele? vagy más AEG mosógéppel?

nagyon köszi!


[link]


2011. jún. 17. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon tudsz bemutató videókat nézni. Szerintem hasznos.

Ugyanaz a cég gyártja az AEG-t, az Elektroluxot és a Zanussit, melyek közül az AEG a csúcsmárka. Én csak a Zanussit engedhettem meg magamnak, de maximálisan elégedett vagyok vele (mind mosási teljesítmény, mind fogyasztás, mind zaj tekintetében), úgyhogy nem hiszem, hogy nagyon mellé tudsz fogni az AEG-vel.

Szerintem arra figyelj oda, hogy legyen benne rövid program is, mert sokszor elég egy 40 perces mosás is, ha csak kevésbé szennyezett ruháról van szó.

2011. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. jún. 17. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is az AEG típust ajánlották a szerelők. Egy orosz Vjatka gépünk volt, ami rengeteget kibírt, de muszály volt váltani. Nevelőszülők vagyunk, naponta kétszer mosunk, ezt bírja már az AEG 5 éve hiba nélkül. Ettől csak a MIELE típus a jobb, de azt mi sem engedhettük meg magunknak. Állítólag az 20 éve felett is mosógép marad, 3-4 százezer forintért. :-(
2011. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi!

igen, én is ezt hallom a Mieléről, de annyink nincs.

2011. jún. 19. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom aktuális-e még a kérdés, de nekem is AEGvan. Nagyon szeretem. Idén tölti a tizedik évét. Igaz, én nem mosok vele annyit mint az előző válaszoló, heti két mosás kb., de idáig még soha semmi gond nem volt vele. Imádom, ha úgy dönt valamikor, hogy nem csinálja tovább, akkor is csak AEG-et fogok venni, az tuti.

Ha a kérdés feltevése óta vettél már, megírnád, hogy jó döntésnek tartod-e így utólag? Kíváncsi lennék:)

2011. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi!

még nem vettem meg, de kinéztem egy tipust. a bolban is ezt ajánlották,ott szervizesek dolgoznak, mindták hogy ennél csak a Miele jobb. így ár-érték arányban ez a verhetetlen.

2011. jún. 27. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a vicces a dologban, hogy valójában nem is tudtam, hogy ilyen jó minőségű mosógépem van:)

Annó mikor vettem, csak nézegettem, hogy melyik mit tud, és ez volt a leg szinpatikusabb. Energiatakarékos, amire szükségem van, azt tudja...De a minőségi szintjéről semmit sem tudtam.

Csak az utóbbi időben ahogy találkozok egy-két kérdéssel az oldalon amiben AEG mosógép szerepel, kezdem sejtegetni, hogy mennyire jónak tartott gépem van:) Amiket pedig itt, a te kérdésednél olvastam róla...!:)

2011. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!