Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Zanussi és a Fagor mosógépek...

A Zanussi és a Fagor mosógépek mennyire számítanak megbízhatónak?

Figyelt kérdés
A tanácsotokat szeretném kérni és előre is bocsi, hogy kicsit hosszú lesz a kérdés. Arról van szó, hogy a szüleim 15 éves Zanussi mosógépe az ünnepek előtt megadta magát. Ma volt kint Náluk a szerelő és a régi gép javítása majdnem annyi lenne, mintha vennének egy újat. Viszont jelenleg nem állnak úgy anyagilag (főleg karácsony után), hogy csak úgy vegyenek egy új mosógépet. Nekem viszont van egy kis spórolt pénzem, ezért úgy gondoltam, hogy meglepem Őket egy új géppel, mielőtt hitelre vennének egy másikat (legalább "visszafizetek" valamennyit az egyetemi tanulmányaimba fektetett pénzből). Az egyetlen bökkenő az, hogy nem mozgok otthonosan a mosógépek világában. Nekünk Indesit van, de a barátnőm nincs vele teljes mértékig megelégedve, tesóméknak Whirlpool van, de az már többször is tönkrement annak ellenére, hogy csak pár éves. Körbenéztem a neten, találtam egy akciós Fagor és egy akciós Zanussi mosógépet. Az ár kb. ugyanannyi (65 ezer), a kérdésem az, hogy melyik megbízhatóbb márka manapság (a Fagorról semmi tapasztalatom sincs, a régi Zanussi 15 évig ment hibamentesen, de kérdés, hogy a mai gyártmányúak is ennyire megbízhatóak-e)? Természetesen, ha Valaki tud ajánlani egy megbízható márkát a fent említetteken kívül is, akkor azt is megköszönöm!
2010. dec. 27. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes tőled az amire készülsz. Sajnos ilyen az elektronika, hogy nem lehet belelátni abba h meddig fognak tartani. Lehet nekem nem tart valami 2 hétig, másnap meg évekig. Ez ien, kockázatos a dolog, főleg h nagy összegekről beszélünk egy átlag család számára. Sztem a Zanussi ma is megbizható, azt ismerem és tudom nincs vele sok probléma. A Fagort nem ismerem, de úgy tudom h a Zanussi-t az Electrolux gyártja, mely igen otthonosan mozog az adott termékkategoriában és rendkivül minőségiek. És ha most veszel egy Zanussi gépet, akk arra az Electrolux vállalja a garanciát.
2010. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azt hiszem, hogy a Zanussit fogom megvenni. Most az érdekelne, hogy mire figyeljek a vásárláskor? Odáig képben vagyok, hogy legyen A kategóriás a gép, minimum 5 kg száraz ruha kapacitású és minimum 900-1000 fordulatos legyen a centrifuga. Ezen kívül van még valami, ami fontos?
2010. dec. 27. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen mélyen nem tudok belemenni a mosógép kategoriába, de sztem mielőtt vennéd kérd ki az alkalmazottak véleményét. Csak ne légy naiv, mert gyakran olyant ajánlanak, amelyet elkell adjanak a raktárról és akkor azokat nyomják fűnek-fának. :)
2010. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olvass mosógép fórum indexet, a szerelők és a használók is írják.

Egész jót, ebben az árban(kb.70e) csak Bosch-ról olvastam.

2010. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is a választ, utánanézek.
2010. dec. 28. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!