Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem működik a hűtő?

Miért nem működik a hűtő?

Figyelt kérdés
Van egy abszorbciós autóshűtőm, és egyszer megborítottam, hogy megnézzem az adattábláját, azóta nem működik, pedig a fűtőszál fűt. Miért?
2011. jún. 7. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A hűtőközeg nem folyt vissza a helyére, nincs mit "melegíteni" a patronnak. Vélelmezem felborítottad. Ha jól emlékszem akkor fejre kell állítani egy darabig. Majd vissza talpra és minden rendben van. Valamikor régen volt hasonló konyhai hűtőnk. Azt szintén így javítottuk. Remélem nem tévedek!!
2011. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felborítom teljesen, hogy a folyadék mind lefojjon, aztán vissza. Köszi! És még valami, hogy a kocsinak a mozgása nem befolyásolja a működését? Menet közben használható?
2011. jún. 7. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Elvileg arra van kitalálva, hogy hűtve tartsd benne menet közben is az élelmiszert, italt. A túlzott forgatás, borítás az ami nem használ neki.

2011. jún. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap felborítottam, öt percig úgy hagytam,majd vissza a talpára, éjszaka hagytam visszafolyni, majd kb. 8 óra múlva bekapcsoltam, ment kb. 8 órát és semmi eredmény. Van benne folyadék,mert hallom, ahogy csorog, és fűt a fűtőszál. Valamit rosszul csináltam?
2011. jún. 8. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!